Design a site like this with WordPress.com
Sākt darbu

Kā vēstīts ziņu izdevumā “NBC”, daži NLO entuziasti nav apmierināti ar jaunā biroja izveidi, jo netic, ka Pentagons atklās sabiedrībai visu patiesību par saviem novērojumiem.

Lēmums par jauna biroja izveidi tika pieņemts decembrī, balstoties uz vajadzību pēc iestādes, kas atbildētu par neidentificētiem lidojošiem objektiem. Pēdējos gados NLO tēma ir salīdzinoši populāra, ņemot vērā vairākus Pentagona publicētus vai nopludinātus videomateriālus, kuros redzami dīvaini, neidentificēti objekti.

Tas, vai šajos video redzamie objekti patiešām ir nezināmas tehnoloģijas, joprojām ir neatbildēts jautājums. Jāpiezīmē, ka valdība vairāk uztraucas, ka šie objekti varētu būt citu pasaules valstu, nevis citplanētiešu radīti.

Tiesa, daudzi no videomateriālos redzamajiem objektiem varētu būt dabiski veidojumi, piemēram, meteorīti vai citos gadījumos – vienkāršas optiskās ilūzijas.

NLO noliedzējs Miks Vests izdevumam “NBC” savukārt atzina, ka NLO piekritēji un entuziasti nu ir sagādājuši Pentagonam vajadzīgo politisko atbalstu, lai izveidotu šādu biroju, kas varētu kalpot paša Pentagona interesēm.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: