Design a site like this with WordPress.com
Sākt darbu

Datubāzē iekļauti vairāk nekā 1500 dokumenti, kas saistīti ar NLO. Ievākti tie tika slepenas ASV Aizsardzības departamenta programmas laikā, kas darbojās no 2007. līdz 2012. gadam. Par spīti tam, ka datubāze nekad nav bijusi slepena, plašākai sabiedrības daļai zināms par to tapa vien 2017. gadā, kad bijušais minētās programmas direktors Luiss Elizondo aizgāja no darba Pentagonā un publicēja vairākus nu jau plaši pazīstamus video, kuros redzami nezināmi lidojoši objekti, kas lido šķietami neiespējamā veidā.

Īsi pēc šo video publicēšanas, britu izdevums “The Sun” lūdza, lai ASV Informācijas atklātības akts (FOIA) pieprasa visus dokumentus, kas saistīti ar šo programmu. Četrus gadus vēlāk – 2022. gada 5. aprīlī – šis pieprasījums beidzot tika izpildīts.

Kā vēsta “The Sun”, dokumentu vidū ir ziņojumi par NLO bioloģisko ietekmi uz cilvēkiem, pētījumi par sarežģītām tehnoloģijām, piemēram, neredzamības apmetņiem, kosmosu un potenciālām ārpuszemes civilizācijām.

Viens no dīvainākajiem dokumentiem ir 2010. gada marta ziņojums, kurā aprakstīti iespējamie ievainojumi, kurus cilvēkiem var izraisīt “anomāli kosmosa kuģi”.

Ziņojumā aprakstīti 42 gadījumi no medicīnas dokumentiem un 300 “nepublicētas” lietas, kad cilvēki guvuši ievainojumus, sastopoties ar iespējamiem “anomāliem transportlīdzekļiem”, kuru skaitā ir arī NLO. Dažos gadījumos cilvēki ieguvuši apdegumus vai citus ievainojumus, kas saistīti ar elektromagnētisko radiāciju. Ziņojumā arī minēti cilvēki, kas piedzīvojuši smadzeņu bojājumus, nervu bojājumus, sirdsklauves un galvassāpes.

Nav īsti skaidrs, kāda veida metodes tika izmantotas, izmeklējot šos gadījumus.

Ziņojumā secināts, ka ir pietiekami daudz pierādījumu, lai varētu balstīt hipotēzi, ka jau eksistē kādas sarežģītas tehnoloģijas, kas tiek turētas slepenībā.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: