Šajā Ziemeļkorejas valdības sniegtajā fotogrāfijā Ziemeļkorejas līderis Kims Jongs Uns, centrs, apmeklē Korejas valdošās partijas Strādnieku darba partijas sanāksmi Phenjanā, Ziemeļkorejā Otrdiena, 2022. gada 17. maijs. Ziemeļkoreja trešdien, 18. maijā, ziņoja par 232 880 jauniem drudža gadījumiem un vēl sešiem nāves gadījumiem, jo līderis Kims Jongs Uns apsūdzēja amatpersonas "nenobriedumā" un "atslābumā", risinot pieaugošo Covid-19 uzliesmojumu, kas plosījās visā nevakcinētajā valstī. Neatkarīgiem žurnālistiem netika dota piekļuve, lai aptvertu notikumu, kas attēlots šajā Ziemeļkorejas valdības izplatītajā attēlā. Šī attēla saturs ir tāds, kāds paredzēts, un to nevar neatkarīgi pārbaudīt. Korejiešu valodas ūdenszīme uz attēla, kā to nodrošina avots, skan šādi: "KCNA", kas ir Saīsinājums no Korejas Centrālās ziņu aģentūras. (Korejas Centrālā ziņu aģentūra /Korejas Ziņu dienests, izmantojot AP, Fails)

Associated Press

Associated Press

N. Korea reports another jump in suspected COVID-19 cases

By KIM TONG-HYUNG, Associated Press – 3h agoSekot

Skatīt profilu

Reaģēt

© Nodrošina Associated Press

SEOUL, Dienvidkoreja (AP) — Ziemeļkoreja trešdien ziņoja par 232 880 jauniem drudža gadījumiem un vēl sešiem nāves gadījumiem, jo līderis Kims Jongs Uns apsūdzēja amatpersonas “nenobriedumā” un “atslābumā”, lai agri tiktu galā ar Covid-19 uzliesmojumu, kas plosījās visā nevakcinētajā valstī.

Valsts antivīrusu štābs paziņoja, ka kopš aprīļa beigām straujas drudža izplatības laikā ir miruši 62 cilvēki un vairāk nekā 1,7 miljoni ir saslimuši. Tajā bija teikts, ka vairāk nekā miljons cilvēku izveseļojās, bet vismaz 691 170 paliek karantīnā.

These New Winter Boots Might Be the Warmest and Most Comfortable Ever Made…

Ad

Adboojoy-shoes.com

Ārējie eksperti apgalvo, ka lielākā daļa saslimšanu būtu Covid-19, lai gan Ziemeļkoreja kopš omikronas uzliesmojuma atzīšanas pagājušajā nedēļā ir spējusi apstiprināt tikai nelielu skaitu Covid-19 gadījumu, iespējams, nepietiekamu testēšanas spēju dēļ.

Nespējai kontrolēt uzliesmojumu Ziemeļkorejā varētu būt smagas sekas, ņemot vērā tās salauzto veselības aprūpes sistēmu un starptautiski piedāvāto vakcīnu noraidīšanu, kā rezultātā 26 miljoni iedzīvotāju ir palikuši neimunizēti.

Uzliesmojums gandrīz noteikti ir lielāks nekā drudzis, ņemot vērā testu un resursu trūkumu, lai uzraudzītu saslimušos, un ir arī aizdomas, ka Ziemeļkoreja nepietiekami ziņo par nāves gadījumiem, lai mīkstinātu triecienu Kimam, kurš jau kuģoja grūtākajā savas desmitgades brīdī pie varas. Pandēmija ir vēl vairāk kaitējusi ekonomikai, kuru jau ir pārtraukusi nesaimnieciska pārvaldība un ASV vadītās sankcijas par Kima kodolieroču un raķešu izstrādi.

FILE - An employee of Pyongyang Dental Hygiene Products Factory disinfects the floor of a dining room as the state increased measures to stop the spread of illness in Pyongyang, North Korea on May 16, 2022.  North Korea on Wednesday, May 18, reported 232,880 new cases of fever and another six deaths as leader Kim Jong Un accused officials of “immaturity” and “slackness” in handling the escalating COVID-19 outbreak ravaging across the unvaccinated nation. (AP Photo/Cha Song Ho, File)
In this photo provided by the North Korean government, North Korean leader Kim Jong Un, center, attends a meeting of ruling party Workers' Labor Party of Korea in Pyongyang, North Korea Tuesday, May 17, 2022. Independent journalists were not given access to cover the event depicted in this image distributed by the North Korean government. The content of this image is as provided and cannot be independently verified. Korean language watermark on image as provided by source reads: "KCNA" which is the abbreviation for Korean Central News Agency. (Korean Central News Agency/Korea News Service via AP)

Turpināt lasīt


Tēmas jums

Best deals on hotels and holidays!

Ad

AdBooking.com

Big discounts: Don’t miss out on great deals

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Create your website with WordPress.com
Sākt darbu
%d bloggers like this: